moandei 3 jannewaris 2005
eigenaardig

Ronald meldde hier gisteren tevreden de statistieken van zijn website bij te houden met bbclone. Ik dat dus eens opgehaald, en lokaal getest. Blijkt mijn computer niet alleen mij, maar ook nog een gebruiker te kennen van het adres a32.g.a.yimg.com.
Wat is dat nu al weer? Spyware? Een keylogger? Mijn antivirus-software vindt niets. Lavasoft’s AdAware, en Spybot Search & Destroy al evenmin.
Enfin. Bbclone werkt goed bij mij thuis, maar toont in het geheel niets na installatie op de server bij mijn domeinhost. Dat herinnerde ik me ook al van een eerdere poging. En ja, de rechten van alle directories en bestanden stonden goed.
Maar eerlijk gezegd is dat geen nieuws. Ik heb in de ruim vier jaar dat mijn domeinen bij die host ondergebracht zijn nog nooit een statistiekenscript aan de praat kunnen krijgen. Al het andere verder wel.

Vreemde host, BBClone is toch maar een simpel php script, net als WordPress?
skreau Ronald, op tiisdei 4 jannewaris 2005 op 22:10
Dat je niks ziet komt door het feit dat je webpagina’s van je site dynamisch opgebouwd worden. Dat vindt BBClone niet zo heel leuk.
skreau George, op woansdei 5 jannewaris 2005 op 12:09
ik weet het, maar daar is een truc voor.
Bovendien werkt het wel probleemloos op een WordPress-installatie bij mij thuis, wat het des te merkwaardiger maakt dat het bij mijn domeinhost niet wil.
Overigens worden er daar wel gegevens vastgelegd in de losse categorie-bestanden die daar voor zijn, maar wordt die informatie dan weer niet getoond in het bbclone-overzichtsscherm.
Enfin.
skreau eamelje.net, op woansdei 5 jannewaris 2005 op 12:18