tiisdei 1 novimber 2005
Noorse nerds, en andere statistieken
Leuk aan zo’n richtingsloos weblog als dit, is dat er soms toch ineens drommen publiek langskomen met éen enkel doel. Zo bracht de maand oktober een ware invasie van nerds uit Noorwegen, die alleen maar dat ene filmpje wilde zien van een Fries die ronddavert met twee pulsjets op zijn trike.
“Coughs and Sneezes” is ook meteen al goed voor aardig wat hits.
En, alleen omdat ik ooit wat Balkan-klanken verkoos tot MP3 van de week en sindsdien als muzieksite wordt gezien, komt er iedere zondag weer nogal wat Oost-Europees volk langs.
Vanzelfsprekend waren doping+Museeuw weer de meest gebruikte zoekwoorden om deze site te vinden in oktober.
De referrerspam wordt steeds erger.
En ik moet nu eindelijk eens een statistiekenprogramma gebruiken dat niet alleen bijhoudt hoeveel unieke bezoekers er langskomen. Het is zo vervelend dat vaste bezoekers maar éen keer geteld worden, omdat het nu lijkt of er de eerste dagen van de maand tien keer meer bezoek is dan op het einde.

Blote borsten, dat helpt ook wel voor de statistieken.
skreau Ruben, op tiisdei 1 novimber 2005 op 21:39
Het was maar éen klein bloot borstje, gisteren.
skreau eamelje.net, op tiisdei 1 novimber 2005 op 22:27
:-)
“Tepel vol in beeld”, had ik moeten zeggen.
skreau Ruben, op tongersdei 3 novimber 2005 op 20:56